İnsana Değer Psikoloji

Hayat kimi zaman hiç beklenmedik zorluklarla karşılaştığımız bir yolculuktur. Bazı sorunların üstesinden gelmek için  bilgi ve deneyim yeterli olur ancak sıkıntılar uzun bir süre devam ettiğinde artık yoruluruz, yanlışlar yapmaya ve kontrolü kaybetmeye  başlarız…kimi zaman da yaşadığımız problemler gerçekten zorlayıcıdır…çözüm için kendimize yetemeyiz ve bir kısır döngünün içine gireriz…zaman geçtikçe durum kötüleşmeye başlar...sağlıklı ve adaptif düşünce, duygu ve davranışlardan iyice uzaklaştığımızı, kendimize ve çevremize zarar verdiğimizi fark ederiz…İşte o anda ne yaşadığımızı anlayacak bir akıl, sımsıkı kavrayacak bir el, her halimizde bizi kabul edecek bir kalp ve başa çıkmak için bilgi ve deneyimle yol gösterecek güvenilir bir rehber ararız…İşte o anlarda bizler insana değer veren bir anlayışla  sizin yanınızdayız!

İnsana Değer Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi  insani ve doğal bir ihtiyaç olarak gördüğümüz psikolojik danışmanlık hizmetlerinde ‘güvenilir ve insana değer veren’ profesyonel bir kurum olma amacındadır. Merkezimizde, alanında gerekli eğitimleri tamamlamış Uzman Klinik Psikologlarca dünya standartlarında psikolojik danışmanlık hizmeti sunmak temel hedefimizdir. Etik standartlara uygun şartlar altında, güvene dayalı ve konforlu bir ortamda sunduğumuz psikolojik danışmanlık hizmeti ile çocuk, ergen, aile ve yetişkin psikolojik danışmanlığında  Ankara'da referans alınan bir kurum olma noktasına gelmiş bulunmaktayız.

Eğer ruh sağlığı alanında destek almak için  bir arayışta iseniz   yüreğinize dokunacak ve sizi çözüme ulaştıracak uzmanlarımızla tanışmank için sizleri İnsana Değer ’e bekliyoruz!

Unutmayın! ‘Dünyayı değiştiremiyorsanız, dünyanızı değiştirirsiniz, hepsi bu!

Uzm.Klinik Psk.Gülşah AKÇAY CİVRİZ
Kurucu