Hipnoterapi ile Rahatsız Edici Düşünceleri Uzaklaştırma

Hipnoz, kişinin telkin almaya daha yatkın olduğu, farklılaşmış bir zihin  durumudur. Hipnoz sürecinde kişi bir uykuya dalıyormuşçasına  bedensel olarak gevşemesine rağmen beyin dalgaları uykuda ölçülen dalgalarla benzeşmez yani kişinin beyni/bilinci uyumaz ancak uyanıklık halindeki beyin dalgaları da ortaya çıkmaz. Dolayısıyla hipnoz ne tam bir uyku ne de tam bir uyanıklık halidir.

Hipnoz esnasında kritik faktör dediğimiz bilincin kritize eden mantık yürüten unsurunun (critical factor) by-pass olması 
durumu gerçekleşir ve bunun sonucunda bilinç belli ölçüde devre dışı kalır. İşte bu esnada  kişi telkine açık hale gelir. Araştırmalara göre hipnoz esnasında kişinin telkine 
yatkınlığı bilinçli zihin durumundakinden 200 kat daha fazladır.

Sizler için hazırladığım bu videoda öncelikle keyifli bir bedensel/zihinsel gevşeme yaşayacaksınız. Daha sonrasında gündelik hayatta zihninizi meşgul eden ve sizi rahatsız eden geçmiş ve gelecekle ilgili düşünce, duygu ve inançlardan arınmak için "Zihin Bahçesi"ne gidecek ve ihtiyacınız olan rahatlama için size vereceğim yönergelerle büyük bir yükten kurtulacaksınız.

Videoyu en az 7-10 gün boyunca sakin ve rahatça içinize döneceğiniz bir ortamda gözlerinizi kapatarak dinlemeniz faydalı olacaktır.

Program İçeriği